Çelik Projeleri

  Yapı malzemesi olarak çelik moleküler yapısının düzgün dağılımı,mekanik özelliklerinin öngörülebilir olması ve sünek bri yapıya sahip olmasından dolayı taşıyıcı sistem tasarımınlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Uygulama hızı ve belirli kalite standartlarına sahip olmasından dolayı yüksek değerlikli sanayi tesisi, iş merkezi, tersane v.b yapıların inşasında kullanımı yaygındır. Malzeme dayanımının yüksek olması ve kolay şekil verilebilirlik geniş açıklıklara ihtiyaç duyulan yapılarda kullanılmasını sağlamaktadır.  
  Çelik yapı taşıyıcı sistemleri çerçeve sistemler,çaprazlı sistemler,kafes sistemler,makas sistemler,gergi sistemler gibi bir çok gruba ayrılmaktadır. Söz konusu sistemler yapı tipi,müşteri isteği ve maliyet kıstaslarına göre seçilerek tasarım yapılmaktadır.

  
 Çelik yapı tasarımında depreme dayanıklı yapı tasarımı ilkelerini ve mühendislik etiğini  özümsemiş uzman mühendislerden oluşan kadromuzla dayanıklılığı ve dayanımı dünya standartlarında olan uzun ömürlü yapılar tasarlamaktayız.

Hızlı iletişim
  • 0(532) 592 03 22
  • 0(532) 592 03 22
  • info@creativemuhendislik.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim